Cookies

Tu trzeba zaakceptować ciasteczka

Sprawdź
Sprawdź
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Profil zaufany w Banku Spółdzielczym w Górze - Spółdzielcza Grupa Bankowa

Profil zaufany w Banku Spółdzielczym w Górze

SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych.

Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną. Dzięki niej można:

– utworzyć Profil zaufany, dzięki któremu możesz korzystać z usług e-administracji przez internet,
– podpisywać za pomocą Profilu zaufanego dokumenty w urzędach publicznych,
– identyfikować swoją tożsamość np. w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych.

Przy pomocy kilku kliknięć na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej i w dowolnym czasie SGB ID pozwala Tobie w bezpieczny sposób potwierdzić swoją tożsamość, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i kontrolę nad przekazywanymi informacjami.

SGB ID to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala Tobie na bezpieczne potwierdzanie tożsamości m.in. na tych platformach usług publicznych:

obywatel.gov.pl
epuap.gov.pl
gabinet.gov.pl
ceidg.gov.pl
pacjent.gov.pl

Jak założyć profil zaufany?

1. Zarejestrowanie Profilu Zaufanego poprzez stronę https://pz.gov.pl/pz/registerMainPage – po wejściu na tą stronę należy wybrać opcję „bank lub inny dostawca tożsamości”, następnie wybrać logo SGB, odszukać Bank Spółdzielczy w Górze i dalej postępować zgodnie z wyświetlanymi krokami.
2. Po udanym założeniu Profilu Zaufanego wejście w opcje „mój profil zaufany” i zweryfikowanie swoich danych wyświetlonych w szczegółach profilu zaufanego.
3. Zalogowanie się do https://epuap.gov.pl/wps/portal – wybrać opcję „Zaloguj się”, następnie wybrać logo SGB, Bank Spółdzielczy w Górze i dalej postępować zgodnie z wyświetlanymi krokami.