Cookies

Tu trzeba zaakceptować ciasteczka

Sprawdź
Sprawdź
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Uwaga! Przerwa Techniczna 11-14 marca 2022 roku - Spółdzielcza Grupa Bankowa

Uwaga! Przerwa Techniczna 11-14 marca 2022 roku

Uwaga ważny komunikat!

Informujemy, że od piątku 11 marca 2022 roku od godziny 16:00 do poniedziałku 14 marca 2022 roku do godzin porannych trwały będą prace techniczne w naszych systemach w związku z prowadzeniem procesu łączeniowego Banków.

Numery Państwa rachunków bankowych pozostają takie same, podobnie jak i wszystkie loginy i hasła do bankowości internetowej czy karty płatnicze.

W tym czasie:

Wszystkim użytkownikom aplikacji mobilnej SGB Mobile aktywowanym w Banku Spółdzielczym w Górze zostanie dezaktywowana aplikacja. Do klientów posiadających aplikację SGB Mobile zostanie wygenerowane odpowiednie powiadomienie push w aplikacji. Zajdzie konieczność ponownej jej aktywacji już po zakończeniu procesu łączeniowego.

Prosimy o zaplanowanie i realizację wszystkich operacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Po zakończeniu prac technicznych nastąpią zmiany w zakresie bankowości internetowej. Uruchomiona zostanie dla Państwa bankowość internetowa dostępna na stronie www.pbsgostyn.pl -> Logowanie -> eBankNet lub bezpośrednio na https://ebank.pbsgostyn.pl.

Dotychczasowa wersja bankowości elektronicznej https://e.bsgora.pl zostanie zachowana w formie pasywnej – nie będzie możliwości dokonywania operacji i pełniła będzie ona jedynie funkcję archiwum dla Klientów, gdzie można będzie np. pobrać historię konta sprzed dnia 11.03.2022 roku. Po wybraniu okresu za jaki ma być pobrana historia, plik można będzie zapisać w kilku formatach, m.in.: PDF, CSV, XML. Do archiwalnej wersji bankowości elektronicznej pozostanie możliwość logowania się z wykorzystaniem dotychczasowych środków dostępu.

Strona www.bsgora.pl w związku z integracją Banków nie będzie już stroną aktywną. Wszystkie informacje znajdować się będą na stronie www.pbsgostyn.pl.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod dotychczasowymi numerami telefonów.

Dziękujemy za Państwa zaufanie. Mamy przekonanie, że – jako silniejsza, większa instytucja – zapewnimy Państwu szeroką i nowoczesną ofertę produktową.